פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

    שחקני קרואטיה צולמו בעירום והחליטו להחרים את התקשורת

    שני צלמים התחבאו בשיחים ליד בריכת המלון ותפסו את צ'ורלוקה, סרנה ולוברן בפוזות אינטימיות. השחקנים הודיעו שלא ידברו יותר עם התקשורת, המאמן קובאץ' לעיתונאים: "פישלתם, אני לא יכול להאשים אותם"

    שחקני נבחרת קרואטיה בעירום בבריכת המלון (צילום מסך)
    לא נעים (צילום מסך)

    בלגן בנבחרת קרואטיה. החבורה של ניקו קובאץ', שהפסידה במשחק הפתיחה 3:1 לברזיל, לא ממש מצליחה להתכונן בשקט למשחק הבא שלה, שייערך בלילה בין רביעי לחמישי (1:00) מול קמרון.

    שחקני הנבחרת הקרואטית הכריזו שהם מחרימים את אנשי התקשורת מארצם, שליוו אותם לברזיל, זאת לאחר שבקרואטיה פורסמו תמונות עירום של מספר שחקנים כאשר אלה השתכשכו בבריכה של המלון בו שוהה הנבחרת. התמונות פורסמו לאחר ששני צלמים הצליחו להתחבא בשיחים שליד הבריכה ולצלם את השחקנים, שיצאו לשחיית לילה חברתית. השחקנים שצולמו הם ודראן צ'ורלוקה, דיאן לוברן ודריו סרנה, קפטן הנבחרת.

    "אני לא יכול להכריח אותם לדבר אתכם אחרי מה שעשיתם להם ולמשפחות שלהם", זעם קובאץ' על העיתונאים שדרשו ממנו להתערב במצב, "איך אתם הייתם מרגישים אם היו מצלמים אתכם ככה? אני לא יודע, אולי הם יסכימו לדבר אתכם שוב לפני שייגמר המונדיאל. אולי לא. אני מכבד את ההחלטה של השחקנים. אני יודע שאתם העיתונאים עושים עבודה מקצועית, אבל הפעם פישלתם. כל העולם ראה את התמונות האלה".

    שחקני נבחרת קרואטיה בעירום בבריכת המלון (צילום מסך)
    (צילום מסך)