פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה
   • סיכום
   • אירועים
   • הרכבים
   • טבלאות

   דרום קוריאה ורוסיה נפרדו ב-1:1

   המחזור הראשון במונדיאל הסתיים עם שערים של שני המחליפים: לי קאון-הו נעזר בטעות נוראית של אקינפייב כדי לעלות את הקוריאנים ליתרון (68), קרז'אקוב איזן (74)

   כשהן יודעות שניצחון יכול להעניק להן יתרון משמעותי במירוץ על הכרטיס לשמינית הגמר, נאבקו הלילה (בין שלישי לרביעי) רוסיה ודרום קוריאה על שלוש הנקודות, אך בסיום המשחק הן נאלצו להתחלק בהן אחרי 1:1. מחצית ראשונה מנומנת פינתה את מקומה למחצית שנייה מלאת אקשן ורוח קרב. שוערה של רוסיה, איגור אקינפייב תרם ללי קאון-הו המחליף ולדרום קוריאנים שער בדקה ה-68 עם השמטה נוראית לתוך השער, אך למזלו הגיע המחליף הרוסי - אלכסנדר קרז'אקוב - שהשווה בדקה ה-74, והעניק לרוסים תקווה להמשך.

   הנבחרת של פאביו קאפלו הגיעה כפייבוריטית להתמודדות, אך במחצית הראשונה היא כמעט ולא הגיעה לרחבה של יריבתה. קוקורין לא קיבל כדורים, פאיזולין לא הצליח להשתחרר, ומנגד הדרום קוריאנים תפסו פיקוד על המשחק והחלו לסכן את שערו של אקינפייב. קו ג'ה-צ'אול וסון יונג-מין הגיעו שוב ושוב אל הרחבה הרוסית אך שתי בעיטות נוראיות של האחרון מנעו מהנבחרת של מיונג-בו לרדת ביתרון אל המחצית. המחצית השנייה היתה שונה לחלוטין. הרוסים החלו להיכנס לקצב ולסכן את השער, אך היתה זו דווקא דרום קוריאה שהכתה ראשונה. אחרי רצף של השמטות רעות, אקינפייב הפך את אחת מהן לשער כשלא הצליח לעצור את הבעיטה של לי קאון-הו. אלכסנדר קרז'אקוב נכנס בדקה ה-71 וכבש את השוויון בתוך שלוש דקות, ורוסיה נשמה לרווחה. מה שבטוח - לשמינית הגמר היכולת הזו לא תספיק להם.

   צפו בתקציר המשחק באתר פיפ"א

   בית ח'

   קבוצה שערים
   1 בלגיה 3 3 0 0 1-4 9
   2 אלג'יריה 3 1 1 1 5-6 4
   3 רוסיה 3 0 2 1 3-2 2
   4 דרום קוריאה 3 0 1 2 6-3 1