פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

    ככה עושים לאוהד הכי זקן בסאו פאולו?

    טראסיבולוס פטראקיס, אוהד יוון בן 98, כבר לא זוכר כמה פעמים הוא התחתן, אבל זוכר מה זה לאהוב נבחרת. אורן יוסיפוביץ צהל איתו בגול בדקה ה-90, התאכזב איתו בהפסד, ומחכה עמו ביחד לטורניר הבא

    ככה עושים לאוהד הכי זקן בסאו פאולו?
    צילום: אורן יוסיפוביץ. עריכה: יותם בן דוד

    טראסיבולוס ג?ורג?יוס פטראקיס יחגוג 98 באוגוסט הקרוב. הוא נולד ב-1916, עשרים שנה בלבד לאחר האולימפיאדה הראשונה בעת החדשה, באתונה. כשיוון זכתה ביורו 2004, הוא היה בן 87. בשנות ה-60? המוקדמות, כך הוא זוכר, הוא היגר מיוון לברזיל. את מספר הנשים שלו ומאיפה הגיעו הוא לא ממש זוכר, אבל את שירותו בצבא היווני הוא זוכר, והוא אף טוען שהוא הוצב בישראל בשנות הארבעים (?כפר יונה, בית ליד, נתניה, מכיר את כל היישובים שבאיזור?).

    אוהד נבחרת יוון בן 98, סאו פאולו (מערכת וואלה! NEWS)
    (צילום: אורן יוסיפוביץ)
    אוהד נבחרת יוון בן 98 (מערכת וואלה! NEWS , אורן יוסיפוביץ)
    (צילום: אורן יוסיפוביץ)

    פטראקיס הוא בעל מסעדת אקרופוליס, שדורגה כאחת מעשר המסעדות המשתלמות בסאו פאולו, על ידי ?גארדיאן?. ביקרנו אצלו אתמול בזמן משחק שמינית הגמר בין יוון לקוסטה ריקה. מדובר באיש צלול וחינני, וורקהוליק אמיתי, שמגיש לשולחן, מפנה ומנקה. המסעדה שכונתית וטעימה, וכש-30 יוונים הגיעו לצפות במשחק החשוב של הנבחרת שלהם, הארומה הורגשה עוד יותר.

    צפו בכתבה, כולל בתגובה הנרגשת של פטראקיס לשער השוויון של יוון בתוספת הזמן וכולל בקשר המסתורי שלו עם אישה בשם אסתר (?לא היה לי כלום עם הגברת?). פרופיל 97.

    אוהד נבחרת יוון בן 98 (מערכת וואלה! NEWS , אורן יוסיפוביץ)
    (צילום: אורן יוסיפוביץ)

    קוסטה ריקה גברה על יוון בפנדלים אחרי 1:1 בשמינית הגמר

    "קוסטה ריקה ניצחה את יוון וטיפסה לאולימפוס של הכדורגל"

    לעמוד הפייסבוק של אורן יוסיפוביץ

    למעקב בטוויטר