פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה
      • סיכום
      • טבלאות

      מתי ספרד - פורטוגל, ובאיזה יום הגמר: השעות והתאריכים של המונדיאל

      משחק הפתיחה יפגיש ב-14.6 ביוני בין רוסיה המארחת לערב הסעודית ומשם והלאה ייערכו בסך הכל 64 משחקים, עד שהזוכה תניף את הגביע. כל השעות ותאריכי המשחקים כאן - לגזור ולשמור

      מתי ספרד - פורטוגל, ובאיזה יום הגמר: השעות והתאריכים של המונדיאל

      שלב הבתים:

      14.6: רוסיה - ערב הסעודית (18:00)

      15.6: מצרים - אורוגוואי (15:00)
      15.6: מרוקו - איראן (18:00)
      15.6: פורטוגל - ספרד (21:00)

      16.6: צרפת - אוסטרליה (13:00)
      16.6: ארגנטינה - איסלנד (16:00)
      16.6: פרו - דנמרק (19:00)
      16.6: קרואטיה - ניגריה (22:00)

      17.6: קוסטה ריקה - סרביה (15:00)
      17.6: גרמניה - מקסיקו (18:00)
      17.6: ברזיל - שוויץ (21:00)

      18.6: שבדיה - דרום קוריאה (15:00)
      18.6: בלגיה - פנמה (18:00)
      18.6: טוניסיה - אנגליה (21:00)

      עוד בנושא:

      הגרלת המונדיאל: בית נוח לברזיל, ספרד עם פורטוגל, בלגיה נגד אנגליה
      "שזה יתחיל כבר": עולם הכדורגל מגיב לתוצאות הגרלת הבתים של המונדיאל
      ברזיל שמחה, אנגליה צריכה להיות מרוצה? מנצחות ומפסידות ההגרלה

      שחקן העבר דייגו מראדונה מגריל את נבחרת אנגליה, הגרלת המונדיאל (רויטרס)
      מראדונה סידר לאנגליה מפגשים עם בלגיה, טוניסיה ופנמה (צילום: רויטרס)

      19.6: פולין - סנגל (15:00)
      19.6: קולומביה - יפן (18:00)
      19.6: רוסיה - מצרים (21:00)

      20.6: פורטוגל - מרוקו (15:00)
      20.6: אורוגוואי - ערב הסעודית (18:00)
      20.6: איראן - ספרד (21:00)

      21.6: צרפת - פרו (15:00)
      21.6: דנמרק - אוסטרליה (18:00)
      21.6: ארגנטינה - קרואטיה (21:00)

      22.6: ברזיל - קוסטה ריקה (15:00)
      22.6: ניגריה - איסלנד (18:00)
      22.6: סרביה - שוויץ (21:00)

      23.6: בלגיה - טוניסיה (15:00)
      23.6: גרמניה - שבדיה (18:00)
      23.6: דרום קוריאה - מקסיקו (21:00)

      ג'ון אוגו שחקן נבחרת ניגריה (GettyImages)
      אוגו וניגריה ייפגשו גם את מסי וגם את איסלנד של קיארטנסון (צילום: GettyImages)

      24.6: אנגליה - פנמה (15:00)
      24.6: יפן - סנגל (18:00)
      24.6: פולין - קולומביה (21:00)

      25.6: ערב הסעודית - מצרים (17:00)
      25.6: אורוגוואי - רוסיה (17:00)
      25.6: איראן - פורטוגל (21:00)
      25.6: ספרד - מרוקו (21:00)

      26.6: דנמרק - צרפת (17:00)
      26.6: אוסטרליה - פרו (17:00)
      26.6: ניגריה - ארגנטינה (21:00)
      26.6: איסלנד - קרואטיה (21:00)

      27.6: דרום קוריאה - גרמניה (17:00)
      27.6: מקסיקו - שבדיה (17:00)
      27.6: סרביה - ברזיל (21:00)
      27.6: שוויץ - קוסטה ריקה (21:00)

      28.6: יפן - פולין (17:00)
      28.6: סנגל - קולומביה (17:00)
      28.6: אנגליה - בלגיה (21:00)
      28.6: פנמה - טוניסיה (21:00)

      שחקן נבחרת צרפת אלכסנדר לקאזט חוגג (רויטרס)
      גם ב-98', אז זכתה, צרפת סיימה את שלב הבתים מול דנמרק (צילום: רויטרס)

      שמינית הגמר:

      30.6: מנצחת בית ג' - סגנית בית ד' (17:00)
      30.6: מנצחת בית א' - סגנית בית ב' (21:00)

      1.7: מנצחת בית ב' - סגנית בית א' (17:00)
      1.7: מנצחת בית ד' - סגנית בית ג' (22:00)

      2.7: מנצחת בית ה' - סגנית בית ו' (17:00)
      2.7: מנצחת בית ז' - סגנית בית ח' (21:00)

      3.7: מנצחת בית ו' - סגנית בית ה' (17:00)
      3.7: מנצחת בית ח' - סגנית בית ז' (21:00)

      רבע גמר:

      6.7: מנצחת שמינית גמר 1 - מנצחת שמינית גמר 2 (17:00)
      6.7: מנצחת שמינית גמר 3 - מנצחת שמינית גמר 4 (21:00)

      7.7: מנצחת שמינית גמר 5 - מנצחת שמינית גמר 6 (17:00)
      7.7: מנצחת שמינית גמר 7 - מנצחת שמינית גמר 8 (21:00)

      חצי גמר:

      10.7: מנצחת רבע גמר 1 - מנצחת רבע גמר 2 (21:00)

      11.7: מנצחת רבע גמר 3 - מנצחת רבע גמר 4 (21:00)

      מקום 3-4:

      14.7 בשעה 17:00

      גמר:

      15.7 בשעה 18:00

      בית א'

      קבוצה שערים
      1 אורוגוואי 3 3 0 0 0-5 9
      2 רוסיה 3 2 0 1 4-8 6
      3 ערב הסעודית 3 1 0 2 7-2 3
      4 מצרים 3 0 0 3 6-2 0

      בית ב'

      קבוצה שערים
      1 ספרד 3 1 2 0 5-6 5
      2 פורטוגל 3 1 2 0 4-5 5
      3 איראן 3 1 1 1 2-2 4
      4 מרוקו 3 0 1 2 4-2 1

      בית ג'

      קבוצה שערים
      1 צרפת 3 2 1 0 1-3 7
      2 דנמרק 3 1 2 0 1-2 5
      3 פרו 3 1 0 2 2-2 3
      4 אוסטרליה 3 0 1 2 5-2 1

      בית ד'

      קבוצה שערים
      1 קרואטיה 3 3 0 0 1-7 9
      2 ארגנטינה 3 1 1 1 5-3 4
      3 ניגריה 3 1 0 2 4-3 3
      4 איסלנד 3 0 1 2 5-2 1

      בית ה'

      קבוצה שערים
      1 ברזיל 3 2 1 0 1-5 7
      2 שוויץ 3 1 2 0 4-5 5
      3 סרביה 3 1 0 2 4-2 3
      4 קוסטה ריקה 3 0 1 2 5-2 1

      בית ו'

      קבוצה שערים
      1 שבדיה 3 2 0 1 2-5 6
      2 מקסיקו 3 2 0 1 4-3 6
      3 דרום קוריאה 3 1 0 2 3-3 3
      4 גרמניה 3 1 0 2 4-2 3

      בית ז'

      קבוצה שערים
      1 בלגיה 3 3 0 0 2-9 9
      2 אנגליה 3 2 0 1 3-8 6
      3 טוניסיה 3 1 0 2 8-5 3
      4 פנמה 3 0 0 3 11-2 0

      בית ח'

      קבוצה שערים
      1 קולומביה 3 2 0 1 2-5 6
      2 יפן 3 1 1 1 4-4 4
      3 סנגל 3 1 1 1 4-4 4
      4 פולין 3 1 0 2 5-2 3